بیماری قند خون و دیابت SECRETS

بیماری قند خون و دیابت Secrets

بیماری قند خون و دیابت Secrets

Blog Article

قندها : میوه ها، محصولات پخته شده، نوشیدنی ها و مواد غذایی فرآوری شده مانند غلات

حساسیت فصل بهار چیست؟ نشانه‌ها، علت و درمان آلرژی در بهار

وعده غذایی یا میان وعده‌ی دارای کربوهیدرات بیش از حد معمول

پایین آوردن قند خون ، چیزهایی که قند خون را پایین می اورد ، پایین آوردن قند خون بالا ، پایین آوردن قند ، پایین آورنده قند خون ، چه چیزهایی قند خون را پایین می آورد ، برای پایین اوردن قند ، برای پایین اوردن دیابت ، روش طبیعی پایین اوردن قند خون ، پایین آوردن قند خون در خانه

دیابت نوع ۲ ، فشارخون بالا، چربی خون بالا و کبد چرب و خیلی از بیماریهای دیگر اصطلاحا بیماریهای متابلیک هستند که ناشی از افزایش طول عمر انسانها در کنار عادات بد تغذیه ای و فعالیت بدنی ایجاد می شوند. در اصل می توان گفت که اینها بیماری نیستند و ناشی از متابلیسم غلط و ایجاد شده توسط خود انسانها هستند. احتمالا چون دعای فرد دیگری قبلا در مورد بیماریهای عفونی و ذات الریه مستجاب شده و بسیاری از بیماریهای عفونی از بین رفته اند، دیابت و فشارخون بیشتر شده است!

خون، گلوکز را به تمام قسمت‌های بدن برای تأمین انرژی منتقل می‌کند.

 به دلیل پتانسیل بالا در کمک به کنترل دیابت، شنبلیله در میان داروهای خانگی ما برای پایین آوردن قند خون بالا جای دارد.

کودکان (تا ۱۸ سال) مبتلا به دیابت: کمتر از ۲۰۰ میلی گرم در دسی لیتر یک ساعت پس از غذا خوردن. کمتر از ۱۸۰ میلی گرم در دسی لیتر دو ساعت پس از غذا خوردن.

استفاده از این دستگاه ممکن است قند خون حقیقی را نشان ندهد اما برای افراد مبتلا به دیابت که توجه به قند خون در آنها بسیار مهم است، استفاده از این دستگاه ضروری می‌باشد.

آموزش تصویری نحوه تغییر هوم پیج گوگل کروم در کامپیوتر و گوشی اندروید

..یا نه؟؟ چون من بعد از سه ساعت که میگیرم حدود ۱۰ عدد بیشتر از قند دو ساعته میشه؟ این دلیلش چیه و کدوم ملاکه؟ ایا باید به همون قند دو ساعته اکتفا کرد قند خون یا این افزایش تفسیر خاصی داره؟ بعد از ۴ ساعت به سرعت قند خونم کم شده و به محدوده زیر ۹۰ برمیگرده...آیا این طبیعی هست یا باید پیگیر بشم؟؟؟

پیش دیابت است و لازم است وزن را کم کرده و ورزش کنید. سندروم متابیک را مطالعه نمایید. سوزش کف پا می تواند از چربی خون بالا یا اضافه وزن و فشار بیش از حد روی پا باشد.

اگر درباره این مقاله اطلاعات مفید یا تجربه ای دارید در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

اگر نتیجه ۲۰۰ میلی‌‌گرم بر دسی‌لیتر و بیشتر از آن باشد، یعنی به دیابت مبتلا هستید.

Report this page